Ремонт пральних машин Київ викликати до дому майстра

Якщо так сталося що ваша пральна машинка перестала працювати, і ви не можете самостійно усунути несправність, ви можете викликати майстра з ремонту пральних машин у Києві.

Для виклику спеціаліста на ремонт пральних машин Київ вам потрібно зателефонувати, та оформити заявку на ремонт. Вартість виклику майстра 120 грн., вони входять до вартості ремонту пральної машини.

Якщо машинка в такому стані що її ремонт не має сенсу, або з будь яких причин ви відмовляєтесь від послуг спеціаліста, потрібно сплатити вартість виклику та діагностики (120 грн.). В інших випадках ви оплачуєте лише вартість ремонту пральної машини.

Чому ремонт пральних машин Київ потрібно довірити спеціалістам Просто Сервіс

 • Ми впевненні у якості виконання робіт нашими майстрами, та у запчастинах які встановляться. Тому видаємо гарантійних талон на 6 місяців. Цього строку достатньо щоб протестувати пральну машинку на різних режимах, з різною вагою білизни
 • Оформлення заявки в чітко визначений час. Ми розуміємо що очікування спеціаліста в продовж дня спричиняє багато незручностей, тому оформлюємо замовлення в діапазоні двох годин.
 • Більшість ремонтів пральних машин виконуються в день звернення
 • Кожний майстер з ремонту пральних машин проходить навчання в майстерні, та стажування з досвідченим спеціалістом. В основі роботи майстра лежить дотримання правил безпеки у використанні побутових приладів.
 • Ремонт пральної машинки у Вас вдома, без транспортування у сервісний центр. Така послуга можлива за рахунок повної комплектації ремонтного набору у майстра, та детального оформлення заявки. Виключення складають заміна підшипників та складний ремонт плати. В таких випадках на ремонт забираються окремі частини пральної машини, наприклад бак або модуль управління.
 • Ви може оплатити послугу ремонт пральних машин Київ, через інтернет додаток Приват24.

Які пральні машинки ми ремонтуємо у Києві

 1. З горизонтальним та вертикальним завантаженням
 2. Пральні машинки з функцією сушіння білизни
 3. Машинки зі звичайним ремінним двигуном та з асинхронним

Марки пральних машинок на які є запасні запчастини: Indesit, LG, Hotpoint Ariston, Bosch, Candy, Samsung, Gorenje, Saturn, Atlant, Siemens, Zanussi, Miele, Whirpool, AEG, Electrolux, Hover.

Як оформити замовлення на виклик майстра до дому

Зателефонуйте за вказаними телефонами, детально опишіть що сталось з технікою, які функції вона не виконує. Вкажіть модель, та марку, по можливості скільки років пральній машинці. Укажіть точну адресу, та контактній номер телефону. 

Як залишити замовлення через форму Онлайн запису

У верхньому меню оберіть пункт залишити онлайн заявку. Спочатку оберіть день, потім оберіть діапазон часу, заповніть поля, та у коментарі опишіть всі важливі подробиці щодо вашої пральної машинки. Адміністратор зв’яжеться з вами для підтвердження замовлення.

Яка вартість ремонту пральної машини у Києві

Вартість виклику майстра до дому складає 120 грн. Якщо після діагностики було прийнято рішення про необхідність ремонту, спеціаліст оголошує його вартість. У вартість ремонту входить запчастина яка буде замінена, робота майстра, та вартість виклику.

По телефону неможливо назвати вартість ремонту, тому ми орієнтуємо наших клієнтів на середню ціну вже виконаних ремонтів.

Дрібний ремонт, не потребуючий заміни запчастин до 350 грн.
Ремонт потребуючий заміни поламаної запчастини від 500 до 1100 грн.
Заміна двох вузлів пральної машини від 800 до 1500 грн.
Ремонт модуля управління від 700 до 1100 грн.
Заміна підшипників у баку пральної машинки від 1500 до 2100 грн.

Заміна підшипників відноситися до складного, перед його виконанням майстер оцінює загальній стан техніки, та робить висновок про необхідність послуги ремонт пральних машин Київ.

Як підготувати пральну машинку до приїзду майстра

 • В першу чергу необхідно прибрати зайві речі які стоять на ній, та поруч. Можливо в процесі ремонту буде потрібно розвернути техніку і відкрити задню кришку.
 • Якщо техніка не вмикається, то виключіть її з розетки та очікуйте приїзду майстра
 • У випадку коли у пральній машинці залишилась вода, спробуйте злити її через аварійний люк, який знаходитися знизу з права. За кілька годин з білизною у воді нічого не трапиться, але аварійний злив потрібен коли візит майстра очікується на наступний день
 • Дізнатися у членів сімї чи мають вони нарікання на роботу пральної машинки, можливо є несправності що потребують увагу майстра.

Перед викликом майстру потрібно виключити можливі причини збою в роботі техніки

 1. Пральна машина підключена до напруги, в приміщенні є напруга
 2. Є підключення до води, відкритий клапан на подачу води. В будинку є водо забезпечення
 3. Люк щільно прилягає до пральної машини
 4. Ви натиснули кнопку старт

Іноді виникають проблеми при використанні дитячого режиму. Спеціальний при ввімкненні якого техніка не реагує на натискання кнопок.

Про майстерню Просто Сервіс

Ми знаходимось за адресою м. Київ вулиця Харківське шосе 19, в фасадній частині ТЦ Мега Сіті, вхід в 5 метрах від трамвайних колій. Вивіску майстерні добре видно з проїзної частини. Якщо їхати на автомобілі зі сторони Ленінградської площі, необхідно зїзжати вниз, направо, під міст. Під ним є підземний паркінг, де можна залишити автомобіль.

На міському транспорті, орієнтуйтесь на зупинку Мега Сіті, або по страму її називають Інститут Хімії. Далі потрібно йти вздовж трамвайних колій 150 метрів у напрямку Дарницького залізничного вокзалу.

У майстерні ви можете відремонтувати дрібну побутову техніку. Купити необхідні запчастини для самостійного ремонту пральної машини, привезти бак для заміни підшипників, або модуль управління на ремонт.

Також в майстерні є аксесуари для пральних машин.

 • Мішки для прання бюстгальтерів
 • Засоби професійної чистки
 • Килимки для фіксації пральної машинки
ремонт пральних машин київ спеціаліст від Просто Сервіс

З радістю допоможемо у вирішенні питань повязаних з пральною машинкою.